Projekt neOS
Witamy w biurze prasowym projektu neOS
Startuje Nowy System Gry w Życie - Pierwsza demonstracja założeń NEOS! Połączenie koncepcji Living City z Grami w rzeczywistości.
Czy gry sieciowe takie jak World of Tanks, Battlefield i Cywilizacja odejdą do lamusa? Coraz głośniej jest o Grze w Życie jako przyszłej ziemi obiecanej dla twórców filmów i gier.
Połączenie otwartych danych i dostępnych w sieci informacji pozwala tworzyć realistyczne i płynnie przystające do rzeczywistości mapy rozgrywki i jej nowych parametrów.
Smart city
2020-02-24, 10:48
Młodzi wejdą na rynek pracy grając w gry?
Fabularna gra miejska Future City pozwoliła uczniom szkół zdobyć pierwsze praktyczne doświadczenia zawodowe. Udoskonalili oni swoje umiejętności i zmierzyli się z wyzwaniami przedstawianymi w formie fabularnej opowieści. Przechodząc do coraz wyższych poziomów zbliżali się do przywrócenia w mieście kreatywności oraz pomogli lokalnym organizacjom i firmom. Za wykonane zadania otrzymywali odznaki i ceretyfikaty potwierdzające rozwój oraz wirtualną walutę wymienialną na nagrody.
Smart city
2019-05-09, 10:27
Cyberdemokracja w Polsce - Polska podąża drogą Szwajcarii i wprowadza głosowanie przez sieć
Środowiska alternatywne prowadzą od wielu lat liczne inicjatywy wprowadzenia w Polsce demokracji bezpośredniej, takie jak np. Republika Ślężańska. Projekt aplikacji I-Votingu wspierany przez nowy system operacyjny dla kraju "neOS" dzięki połączeniu technologii Bitcoin, TOR i Blockchain jako pierwszy na świecie rozwiązuje ułomności mechanizmów głosowania elektronicznego.
Smart city
2019-05-04, 10:03
Jak inteligentne miasta wdrażają technologię Blockchain?
Na spotkaniu Blockchain Alliance miałem przyjemność opowiedzieć o tym jak ekosystem aplikacji zdecentralizowanych może wykorzystać smart city do rozwoju nowej generacji aplikacji dla mieszkańców miast.
Smart city
2019-02-20, 09:40
Wizjonerski projekt neOS - Zagraj w Polskę
Polski szejk przychodzi z awangardowym projektem politycznym.
Proponuje stworzenie dla Polski od zera równoległego e-państwa:
Czy można rozwijać miasto i kraj jak w SimCity 3000?
Smart city
2019-02-14, 18:58
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies