BUDUJEMY NOWY SYSTEM DLA POLSKI
BUDUJEMY NOWY SYSTEM DLA POLSKI Przez Polaków, dla Polaków, oddolnie! Bez partii, bez korupcji, bez udziału starego systemu, bez represji, bez oszustw, bez szkodników. Jesteśmy ruchem wolnościowców i patriotów, którzy przez oddolne działania w terenie i na szczeblu ogólnopolskim, pracują dla lepszego jutra i lepszej rzeczywistości wokół nas. Dokonujemy gruntowanych zmian w otoczeniu bez rewolucji, a jedynie na drodze produktywnej pracy, z pominięciem macek starego systemu. Tworzymy Nowy System! ? Dołącz do nas: https://neos.com.pl/ ? Wejdź na nasz Discord i zaloguj się do naszego banku NEOS: - https://discord.gg/vAB2Zxn - https://bank.neos.com.pl/ ? WSPARCIE: https://zrzutka.pl/z/wspierajneos ? FAQ: https://faq.neos.com.pl/index.php/Strona_g%C5%82%C3%B3wna ? EMAIL: kontakt@neos.com.pl Nowy System dla Polski
2021-06-07, 18:00
BUDUJEMY NOWY SYSTEM DLA POLSKI
Przez Polaków, dla Polaków, oddolnie!

Bez partii, bez korupcji, bez udziału starego systemu, bez represji, bez oszustw, bez szkodników.

Jesteśmy ruchem wolnościowców i patriotów, którzy przez oddolne działania w terenie i na szczeblu ogólnopolskim, pracują dla lepszego jutra i lepszej rzeczywistości wokół nas.

Dokonujemy gruntowanych zmian w otoczeniu bez rewolucji, a jedynie na drodze produktywnej pracy, z pominięciem macek starego systemu. Tworzymy Nowy System!

? Dołącz do nas:
https://neos.com.pl/

? Wejdź na nasz Discord i zaloguj się do naszego banku NEOS:
- https://discord.gg/vAB2Zxn
- https://bank.neos.com.pl/

? WSPARCIE: https://zrzutka.pl/z/wspierajneos
? FAQ: https://faq.neos.com.pl/index.php/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
? EMAIL: kontakt@neos.com.pl

Nowy System dla Polski
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy